Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,59 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr PAN642881

399 000 zł

10 905 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rumia, Owsiana

2 pokoje, mieszkanie 36,59 m², piętro 2, oferta nr , PAN642881, Rumia, Owsiana
PAN642881 - zdjęcie nr 0
PAN642881 - zdjęcie nr 1
PAN642881 - zdjęcie nr 2
PAN642881 - zdjęcie nr 3
PAN642881 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.59 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,59 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę