Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,72 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 122366/78/OMS

576 779 zł

13 825 zł /m²

Rata 2 699 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, Owocowa

2 pokoje, mieszkanie 41,72 m², piętro 1, oferta nr , 122366/78/OMS, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, Owocowa
122366/78/OMS - zdjęcie nr 0
122366/78/OMS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 41.72 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,72 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę