Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,70 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr 122350/78/OMS

537 935 zł

13 550 zł /m²

Rata 2 517 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, Owocowa

2 pokoje, mieszkanie 39,70 m², piętro 8, oferta nr , 122350/78/OMS, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, Owocowa
122350/78/OMS - zdjęcie nr 0
122350/78/OMS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 39.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,70 m²

Piętro:

8 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę