Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,60 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMBEFO682

889 000 zł

15 989 zł /m²

Rata 4 159 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kraków, Mistrzejowice, Nowa Huta, Osiedle Ogrodowe

2 pokoje, mieszkanie 55,60 m², piętro 2, oferta nr , SMBEFO682, Kraków, Mistrzejowice, Nowa Huta, Osiedle Ogrodowe
SMBEFO682 - zdjęcie nr 0
SMBEFO682 - zdjęcie nr 1
SMBEFO682 - zdjęcie nr 2
SMBEFO682 - zdjęcie nr 3
SMBEFO682 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

55,60 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1955

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę