Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,25 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 11781

615 000 zł

13 898 zł /m²

Rata 2 877 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Kraków, Bieńczyce, os. Strusia

2 pokoje, mieszkanie 44,25 m², piętro 3, oferta nr , 11781, Kraków, Bieńczyce, os. Strusia
11781 - zdjęcie nr 0
11781 - zdjęcie nr 1
11781 - zdjęcie nr 2
11781 - zdjęcie nr 3
11781 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44.25 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,25 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę