Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 836194

195 000 zł

5 735 zł /m²

Rata 912 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 34 m², oś. Przemysława II, Rogoźno

Rogoźno, oś. Przemysława II

2 pokoje, mieszkanie 34,00 m², piętro 1, oferta nr , 836194, Rogoźno, oś. Przemysława II
836194 - zdjęcie nr 0
836194 - zdjęcie nr 1
836194 - zdjęcie nr 2
836194 - zdjęcie nr 3
836194 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę