Logo

Nowe mieszkanie, 34,84 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 86A.12

567 892 zł

16 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 657 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Mistrzejowice, os. Bohaterów Września

2 pokoje, mieszkanie 34,84 m², piętro 2, oferta nr 86A.12, Piasta Towers 86/86A, Kraków, Mistrzejowice, os. Bohaterów Września
Piasta Towers 86/86A - zdjęcie nr 0
Piasta Towers 86/86A - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 34.84 m², 86A.12
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,84 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,00 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę