Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 90,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr IN110553

1 799 000 zł

19 989 zł /m²

Rata 8 417 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Gdynia, Orłowo, Orłowska

2 pokoje, mieszkanie 90,00 m², piętro 1, oferta nr , IN110553, Gdynia, Orłowo, Orłowo, Orłowska
IN110553 - zdjęcie nr 0
IN110553 - zdjęcie nr 1
IN110553 - zdjęcie nr 2
IN110553 - zdjęcie nr 3
IN110553 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 90 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

90,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1998

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę