Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,47 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 910862

709 000 zł

15 943 zł /m²

Rata 3 317 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mielno, Orła Białego

2 pokoje, mieszkanie 44,47 m², piętro 1, oferta nr , 910862, Mielno, Orła Białego
910862 - zdjęcie nr 0
910862 - zdjęcie nr 1
910862 - zdjęcie nr 2
910862 - zdjęcie nr 3
910862 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44.47 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,47 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę