Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 86,03 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 56111/4508/OMS

799 000 zł

9 287 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Pruszków, Ołówkowa

2 pokoje, mieszkanie 86,03 m², piętro 3, oferta nr , 56111/4508/OMS, Pruszków, Ołówkowa
56111/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56111/4508/OMS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 86.03 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

86,03 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1999

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę