Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,66 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 56924/2517/OMS

982 000 zł

19 009 zł /m²

Rata 4 595 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tur Nieruchomości

Warszawa, Wola, Ogrodowa

2 pokoje, mieszkanie 51,66 m², piętro 5, oferta nr , 56924/2517/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Ogrodowa
56924/2517/OMS - zdjęcie nr 0
56924/2517/OMS - zdjęcie nr 1
56924/2517/OMS - zdjęcie nr 2
56924/2517/OMS - zdjęcie nr 3
56924/2517/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.66 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,66 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1957

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę