Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,99 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr PAN778262

699 000 zł

19 977 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, Ogarna

2 pokoje, mieszkanie 34,99 m², piętro 2, oferta nr , PAN778262, Gdańsk, Śródmieście, Ogarna
PAN778262 - zdjęcie nr 0
PAN778262 - zdjęcie nr 1
PAN778262 - zdjęcie nr 2
PAN778262 - zdjęcie nr 3
PAN778262 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.99 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,99 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę