Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,32 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr TH390810

559 000 zł

13 529 zł /m²

Rata 2 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty The House

Gdynia, Śródmieście, Obrońców Wybrzeża

2 pokoje, mieszkanie 41,32 m², piętro 4, oferta nr , TH390810, Gdynia, Śródmieście, Śródmieście, Obrońców Wybrzeża
TH390810 - zdjęcie nr 0
TH390810 - zdjęcie nr 1
TH390810 - zdjęcie nr 2
TH390810 - zdjęcie nr 3
TH390810 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 41.32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,32 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1957

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę