Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,70 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr WIL260232

520 000 zł

15 902 zł /m²

Rata 2 433 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości

Hel, Obrońców Helu

2 pokoje, mieszkanie 32,70 m², piętro 2, oferta nr , WIL260232, Hel, Obrońców Helu
WIL260232 - zdjęcie nr 0
WIL260232 - zdjęcie nr 1
WIL260232 - zdjęcie nr 2
WIL260232 - zdjęcie nr 3
WIL260232 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,70 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1958

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę