Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 29,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 85898/6624/OMS

510 000 zł

17 586 zł /m²

Rata 2 386 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wola, Obozowa

2 pokoje, mieszkanie 29,00 m², piętro 2, oferta nr , 85898/6624/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Obozowa
85898/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85898/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85898/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85898/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85898/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 29 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

29,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1935

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę