Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,50 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 50914/4508/OMS

592 000 zł

15 377 zł /m²

Rata 2 770 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Wola, Obozowa

2 pokoje, mieszkanie 38,50 m², piętro 2, oferta nr , 50914/4508/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Obozowa
50914/4508/OMS - zdjęcie nr 0
50914/4508/OMS - zdjęcie nr 1
50914/4508/OMS - zdjęcie nr 2
50914/4508/OMS - zdjęcie nr 3
50914/4508/OMS - zdjęcie nr 4
50914/4508/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,50 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1938

Data aktualizacji: 2025-05-14

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę