Logo

Nowe mieszkanie, 44,34 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 17

481 089 zł

10 850 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 251 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Błonie, ul. Nowakowskiego

2 pokoje, mieszkanie 44,34 m², piętro 1, oferta nr 17, Stacja Błonie Etap II, Błonie, ul. Nowakowskiego
Stacja Błonie Etap II - zdjęcie nr 0
Stacja Błonie Etap II - zdjęcie nr 1
Stacja Błonie Etap II - zdjęcie nr 2
Stacja Błonie Etap II - zdjęcie nr 3
Stacja Błonie Etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 44.34 m², 17
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,34 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,98 m²)

Termin oddania:

Etap II - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę