Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,54 m², 2 pokoje, parter, oferta nr BS1-MS-314624-29

1 030 000 zł

19 984 zł /m²

Rata 4 819 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Zwierzyniec, Wola Justowska, Niezapominajek

2 pokoje, mieszkanie 51,54 m², parter, oferta nr , BS1-MS-314624-29, Kraków, Zwierzyniec, Wola Justowska, Niezapominajek
BS1-MS-314624-29 - zdjęcie nr 0
BS1-MS-314624-29 - zdjęcie nr 1
BS1-MS-314624-29 - zdjęcie nr 2
BS1-MS-314624-29 - zdjęcie nr 3
BS1-MS-314624-29 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.54 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,54 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,61 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2004

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę