Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 835981

195 000 zł

4 756 zł /m²

Rata 912 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 41 m², Niciarniana, Łódź Widzew (Widzew)

Łódź, Widzew, Niciarniana

2 pokoje, mieszkanie 41,00 m², parter, oferta nr , 835981, Łódź, Widzew, Widzew, Niciarniana
Lokalizacja mieszkania 41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1904

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę