Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 123,00 m², 2 pokoje, oferta nr R5251165

3 772 354 zł

30 670 zł/m²

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, New Golden Mile

2 pokoje, mieszkanie 123,00 m², oferta nr , R5251165, New Golden Mile
R5251165 - zdjęcie nr 0
R5251165 - zdjęcie nr 1
R5251165 - zdjęcie nr 2
R5251165 - zdjęcie nr 3
R5251165 - zdjęcie nr 4
R5251165 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

123,00 m²

Strony świata:

południe (S)

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę