Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,30 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 9610/10945/OMS

580 000 zł

15 550 zł /m²

Rata 2 714 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Anndersonestates.pl sp. z o.o.

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Na Kozłówce

2 pokoje, mieszkanie 37,30 m², piętro 4, oferta nr , 9610/10945/OMS, Kraków, Bieżanów-Prokocim, Na Kozłówce
9610/10945/OMS - zdjęcie nr 0
9610/10945/OMS - zdjęcie nr 1
9610/10945/OMS - zdjęcie nr 2
9610/10945/OMS - zdjęcie nr 3
9610/10945/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,30 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę