Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,31 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 24764

799 000 zł

16 539 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

Kołobrzeg, Muszelkowa

2 pokoje, mieszkanie 48,31 m², piętro 3, oferta nr , 24764, Kołobrzeg, Muszelkowa
24764 - zdjęcie nr 0
24764 - zdjęcie nr 1
24764 - zdjęcie nr 2
24764 - zdjęcie nr 3
24764 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.31 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,31 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę