Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 33,19 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 26628/2089/OMS

624 402 zł

18 813 zł /m²

Rata 2 921 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Gdańsk, Śródmieście, Mostek

2 pokoje, mieszkanie 33,19 m², piętro 3, oferta nr , 26628/2089/OMS, Gdańsk, Śródmieście, Mostek
26628/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26628/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26628/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26628/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26628/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 33.19 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,19 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę