Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,67 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 30/19434/OMS

680 449 zł

14 580 zł /m²

Rata 3 184 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Amorestate

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morenowe Wzgórze

2 pokoje, mieszkanie 46,67 m², piętro 1, oferta nr , 30/19434/OMS, Gdańsk, Piecki-Migowo, Morenowe Wzgórze
30/19434/OMS - zdjęcie nr 0
30/19434/OMS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 46.67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,67 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę