Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 836348

494 000 zł

13 000 zł /m²

Rata 2 311 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 38 m², Moniuszki, Gliwice Sośnica

Gliwice, Sośnica, Moniuszki

2 pokoje, mieszkanie 38,00 m², piętro 1, oferta nr , 836348, Gliwice, Sośnica, Moniuszki
Lokalizacja mieszkania 38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę