Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,22 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 25862/2089/OMS

509 000 zł

14 053 zł /m²

Rata 2 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Bielsko-Biała, Straconka, Miodowa

2 pokoje, mieszkanie 36,22 m², parter, oferta nr , 25862/2089/OMS, Bielsko-Biała, Straconka, Miodowa
25862/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25862/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25862/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25862/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25862/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.22 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,22 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę