Logo

Nowe mieszkanie, 48,53 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 6B.83

729 837 zł

15 039 zł /m²

Rata 3 415 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Mierzeja Wiślana 6B/6C

2 pokoje, mieszkanie 48,53 m², parter, oferta nr 6B.83, Mierzeja Wiślana III, Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Mierzeja Wiślana 6B/6C
Mierzeja Wiślana III - zdjęcie nr 0
Mierzeja Wiślana III - zdjęcie nr 1
Mierzeja Wiślana III - zdjęcie nr 2
Mierzeja Wiślana III - zdjęcie nr 3
Mierzeja Wiślana III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 48.53 m², 6B.83
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,53 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (11,46 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę