Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,20 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 53480/4508/OMS

881 000 zł

17 550 zł /m²

Rata 4 122 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Praga Południe, Międzynarodowa

2 pokoje, mieszkanie 50,20 m², parter, oferta nr , 53480/4508/OMS, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Międzynarodowa
53480/4508/OMS - zdjęcie nr 0
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,20 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2004

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę