Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,30 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr TC865621

355 000 zł

10 991 zł /m²

Rata 1 661 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Toruń, Michała Sczanieckiego

2 pokoje, mieszkanie 32,30 m², piętro 3, oferta nr , TC865621, Toruń, Michała Sczanieckiego
TC865621 - zdjęcie nr 0
TC865621 - zdjęcie nr 1
TC865621 - zdjęcie nr 2
TC865621 - zdjęcie nr 3
TC865621 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,30 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1977

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę