Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,01 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 999050

550 000 zł

12 220 zł /m²

Rata 2 573 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pilczyce, Metalowców

2 pokoje, mieszkanie 45,01 m², piętro 3, oferta nr , 999050, Wrocław, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pilczyce, Metalowców
999050 - zdjęcie nr 0
999050 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 45.01 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,01 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę