Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 85013/6624/OMS

704 000 zł

14 979 zł /m²

Rata 3 294 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Białołęka, Marywilska

2 pokoje, mieszkanie 47,00 m², piętro 1, oferta nr , 85013/6624/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Marywilska
85013/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85013/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85013/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85013/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85013/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę