Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,00 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 85534/6624/OMS

795 000 zł

18 929 zł /m²

Rata 3 720 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Śródmieście, Marszałkowska

2 pokoje, mieszkanie 42,00 m², piętro 6, oferta nr , 85534/6624/OMS, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Marszałkowska
85534/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85534/6624/OMS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,00 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1961

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Warszawa, Śródmieście, Marszałkowska, 85534/6624/OMS | Tabelaofert.pl