Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,50 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 43750

599 000 zł

14 790 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Marca Polo

2 pokoje, mieszkanie 40,50 m², piętro 4, oferta nr , 43750, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Marca Polo
43750 - zdjęcie nr 0
43750 - zdjęcie nr 1
43750 - zdjęcie nr 2
43750 - zdjęcie nr 3
43750 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,50 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę