Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,75 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr DRG-MS-289

448 000 zł

10 240 zł /m²

Rata 2 096 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty DRG Nieruchomości Południe

Ustroń, Manhatan

2 pokoje, mieszkanie 43,75 m², piętro 5, oferta nr , DRG-MS-289, Ustroń, Manhatan
DRG-MS-289 - zdjęcie nr 0
DRG-MS-289 - zdjęcie nr 1
DRG-MS-289 - zdjęcie nr 2
DRG-MS-289 - zdjęcie nr 3
DRG-MS-289 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.75 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,75 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę