Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,40 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr 2621/7393/OMS

449 000 zł

8 909 zł /m²

Rata 2 101 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Pierwsze Piętro

Rzeszów, Małopolska

2 pokoje, mieszkanie 50,40 m², piętro 8, oferta nr , 2621/7393/OMS, Rzeszów, Małopolska
2621/7393/OMS - zdjęcie nr 0
2621/7393/OMS - zdjęcie nr 1
2621/7393/OMS - zdjęcie nr 2
2621/7393/OMS - zdjęcie nr 3
2621/7393/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,40 m²

Piętro:

8 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1990

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę