Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,50 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 85269/6624/OMS

718 600 zł

17 316 zł /m²

Rata 3 362 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Bielany, Lwa Tołstoja

2 pokoje, mieszkanie 41,50 m², piętro 5, oferta nr , 85269/6624/OMS, Warszawa, Bielany, Bielany, Lwa Tołstoja
85269/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85269/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85269/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85269/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85269/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 41.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,50 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1976

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę