Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,60 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 85041/6624/OMS

699 000 zł

14 685 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Praga Południe, Łukowska

2 pokoje, mieszkanie 47,60 m², piętro 5, oferta nr , 85041/6624/OMS, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Łukowska
85041/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85041/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85041/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85041/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85041/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,60 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1978

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę