Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 26541/2089/OMS

699 000 zł

21 844 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Warszawa, Wola, Ludwiki

2 pokoje, mieszkanie 32,00 m², piętro 2, oferta nr , 26541/2089/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Ludwiki
26541/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26541/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26541/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26541/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26541/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,00 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

3,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1929

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę