Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 29,90 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr TC682536

409 000 zł

13 679 zł /m²

Rata 1 914 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Poznań, Wilda, Łozowa

2 pokoje, mieszkanie 29,90 m², piętro 6, oferta nr , TC682536, Poznań, Wilda, Wilda, Łozowa
TC682536 - zdjęcie nr 0
TC682536 - zdjęcie nr 1
TC682536 - zdjęcie nr 2
TC682536 - zdjęcie nr 3
TC682536 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 29.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

29,90 m²

Piętro:

6 piętro

Rok Budowy:

1982

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę