Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,57 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMMESE578

750 000 zł

18 042 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Sianożęty, Lotnicza

2 pokoje, mieszkanie 41,57 m², piętro 3, oferta nr , SMMESE578, Sianożęty, Lotnicza
SMMESE578 - zdjęcie nr 0
SMMESE578 - zdjęcie nr 1
SMMESE578 - zdjęcie nr 2
SMMESE578 - zdjęcie nr 3
SMMESE578 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 41.57 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,57 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,63 m

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę