Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,61 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMVENA294

539 000 zł

13 960 zł /m²

Rata 2 522 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Sianożęty, Lotnicza

2 pokoje, mieszkanie 38,61 m², parter, oferta nr , SMVENA294, Sianożęty, Lotnicza
SMVENA294 - zdjęcie nr 0
SMVENA294 - zdjęcie nr 1
SMVENA294 - zdjęcie nr 2
SMVENA294 - zdjęcie nr 3
SMVENA294 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.61 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,61 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

3,00 m

Rok Budowy:

2017

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę