Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,70 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 25662/2089/OMS

750 000 zł

18 428 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Podgórze, Lipska

2 pokoje, mieszkanie 40,70 m², piętro 3, oferta nr , 25662/2089/OMS, Kraków, Podgórze, Lipska
25662/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25662/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25662/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25662/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25662/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,70 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę