Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 27,25 m², 2 pokoje, parter, oferta nr WIL991267

441 450 zł

16 200 zł /m²

Rata 2 065 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości

Stegna, Lipowa

2 pokoje, mieszkanie 27,25 m², parter, oferta nr , WIL991267, Stegna, Lipowa
WIL991267 - zdjęcie nr 0
WIL991267 - zdjęcie nr 1
WIL991267 - zdjęcie nr 2
WIL991267 - zdjęcie nr 3
WIL991267 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 27.25 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

27,25 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę