Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 79,80 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr VTS-MS-7031

922 488 zł

11 560 zł /m²

Rata 4 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty VERITAS Nieruchomości

Katowice, Ligota-Panewniki, Ligota, Ligocka

2 pokoje, mieszkanie 79,80 m², piętro 3, oferta nr , VTS-MS-7031, Katowice, Ligota-Panewniki, Ligota, Ligocka
VTS-MS-7031 - zdjęcie nr 0
VTS-MS-7031 - zdjęcie nr 1
VTS-MS-7031 - zdjęcie nr 2
VTS-MS-7031 - zdjęcie nr 3
VTS-MS-7031 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 79.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

79,80 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę