Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,20 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 85697/6624/OMS

675 000 zł

15 995 zł /m²

Rata 3 158 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Praga Północ, Letnia

2 pokoje, mieszkanie 42,20 m², piętro 2, oferta nr , 85697/6624/OMS, Warszawa, Praga Północ, Praga Północ, Letnia
85697/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85697/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85697/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85697/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85697/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,20 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2001

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę