Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 165270227

555 000 zł

14 231 zł /m²

Rata 2 597 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zielona Góra, Leśny Dwór

2 pokoje, mieszkanie 39,00 m², piętro 3, oferta nr , 165270227, Zielona Góra, Leśny Dwór
165270227 - zdjęcie nr 0
165270227 - zdjęcie nr 1
165270227 - zdjęcie nr 2
165270227 - zdjęcie nr 3
165270227 - zdjęcie nr 4
165270227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę