Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,23 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 86014/6624/OMS

840 000 zł

20 880 zł /m²

Rata 3 930 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Bemowo, Lazurowa

2 pokoje, mieszkanie 40,23 m², parter, oferta nr , 86014/6624/OMS, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Lazurowa
86014/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86014/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86014/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86014/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86014/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40.23 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,23 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę