Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,62 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 118681/78/OMS

1 493 220 zł

33 465 zł /m²

Rata 6 986 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Wiślinka, Łąkowa

2 pokoje, mieszkanie 44,62 m², parter, oferta nr , 118681/78/OMS, Wiślinka, Łąkowa
118681/78/OMS - zdjęcie nr 0
118681/78/OMS - zdjęcie nr 1
118681/78/OMS - zdjęcie nr 2
118681/78/OMS - zdjęcie nr 3
118681/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44.62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,62 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę