Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,28 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 84902/6624/OMS

460 000 zł

12 339 zł /m²

Rata 2 152 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wawer, Króla Maciusia

2 pokoje, mieszkanie 37,28 m², parter, oferta nr , 84902/6624/OMS, Warszawa, Wawer, Wawer, Króla Maciusia
84902/6624/OMS - zdjęcie nr 0
84902/6624/OMS - zdjęcie nr 1
84902/6624/OMS - zdjęcie nr 2
84902/6624/OMS - zdjęcie nr 3
84902/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.28 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,28 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1967

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę