Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,30 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr TC128089

1 270 000 zł

34 986 zł /m²

Rata 5 942 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Krochmalna

2 pokoje, mieszkanie 36,30 m², piętro 5, oferta nr , TC128089, Warszawa, Wola, Wola, Krochmalna
TC128089 - zdjęcie nr 0
TC128089 - zdjęcie nr 1
TC128089 - zdjęcie nr 2
TC128089 - zdjęcie nr 3
TC128089 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,30 m²

Piętro:

5 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę